Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Skonfiguruj własną skrzynię...

Skrzynie FLIGHTCASE od ręki!

Na skróty...

KYOTO Tool Foam - wkład piankowy

O firmie

Założona w 1986 roku, firma PPHU AGATA rozpoczęła produkcję specjalnych kufrów, skrzyń transportowych i walizek prezentacyjnych wynikającą z konieczności transportu drogich, często kruchych towarów w kraju i za granicą drogą lotniczą jak i lądową. 

Siedziba firmy AGATA w Kuczkach Kolonii.

 

Polski producent kufrów i skrzyń transportowych

Nasze opakowania transportowe są opracowane przez wykwalifikowanych specjalistów, inżynierów, specjalistów od wzornictwa i design`u, którzy doskonale rozumieją sposoby pakowania i transportu delikatnych urządzeń. Wszystkie nasze opakowania są wyposażone w najnowsze technologie i materiały czyli kombinację, która eliminuje słabości i zapewnia maksimum cyklu życia przy ciężkich i trudnych formach tranzytu. Nasze kufry, skrzynie i walizki spełniają wszystkie normy i standardy ustalone przez wszystkie linie lotnicze świata, aby dać Ci spokój, że przewożony w nich sprzęt posiada najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony.

Zanim skrzynie, kufry i walizki transportowe marki AGATA Flightcases trafią w twoje ręce poświęcamy im wiele czasu i uwagi w biurze projektowym, podczas testów laboratoryjnych oraz weryfikując jej właściwości w terenie i transporcie. W procesie produkcji stosujemy najlepsze materiały i najnowocześniejsze technologie starannie dobierając wszystkich dostawców.


Dostarczamy kufry i skrzynie transportowe od 1986 roku

Specjalizujemy się w produkcjach na zamówienie. Możemy zaspokoić indywidualne potrzeby klientów, czy wymagają one jednorazowego zlecenia czy też potrzeby posiadania większej ilości. Wystarczy opisać przedmiot, który ma być zabezpieczony do transportu, jego wymiary, wagę czy dodatkowe udogodnienia transportowe (np. kółeczka, rączki czy dodatkowe uchwyty) a my zaprojektujemy i wykonamy opakowanie dostosowane do Państwa potrzeb.


 

Kufry i skrzynie transportowe na wymiar

Wykonujemy każdy rozmiar skrzyni, kufra czy walizki na Twoje zamówienie.

  • Polska produkcja.
  • Tworzymy mocną jakość. Nie jesteśmy azjatyckim producentem.
  • Dożywotnia gwarancja.
  • Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje.
  • Szybka obsługa.
  • Szeroki wachlarz usług związanych z transportem drogich dóbr.
     

System projektowania skrzyń - 3D Flightcase Design Software

 3D Flightcase Designer Software

Jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy efektywne, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania i kalkulacji kosztów produkcji kufrów, skrzyń i walizek w technologii flightcase. Nasz utalentowany zespół projektowo-inżynierski używa oprogramowania 2D jak i 3D do tworzenia pomysłowych i praktycznych rozwiązań. Dzięki temu jesteśmy w stanie całkowicie sprostać Państwa wymaganiom, niezależnie od budżetu.

Prace projektowe 3D są u nas całkowicie bezpłatne i nie zobowiązują Was do zakupu naszych produktów. 

 

Zapraszamy do zakupów...

Zespół firmy AGATA


Klienci, którzy używają naszych skrzyń transportowych...

 

         
                     
         
                     
         
                     
         
                     
         
                     
         

 


 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl