Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Skonfiguruj własną skrzynię...

Skrzynie FLIGHTCASE od ręki!

Na skróty...

KYOTO Tool Foam - wkład piankowy

FAQ

Mój kufer flightcase został uszkodzony. Czy możecie go naprawić?

Możemy nareperować skrzynie, kufry czy walizki wykonane w naszej fabryce. Jeśli nie jesteś pewien czy case został wykonany przez nas, odezwij się do nas. Nasze wyroby posiadają charakterystyczną aluminiową tabliczkę znamionową z logo i adresem naszej firmy.


Gdzie produkowane są wasze wyroby?
Wszystkie produkty są montowane w naszej fabryce w Polsce (Kuczki Kolonia). 


Jaki jest czas dostawy?
Dostawa standardowych skrzyń EUROCASE, walizek PROMOCASE i PROFICASE, pianki KYOTO Tool Foam trwa najczęściej w ciągu 48 godzin. Niestandardowe produkty na zamówienie powstają do max. 30 dni od chwili otrzymania zamówienia i 100% przedpłaty za towar. Jeśli zależy Ci na czasie, skontaktuj się z nami. Zobaczymy co da się zrobić...


Czy oferujecie także standardowe produkty?
Tak. Są to skrzynie transportowe EUROCASE AEF©, walizki PROMOCASE©, walizki PROFICASE©, piank do samodzielnego formowania KYOTO Tool Foam i kilka innych.


Czy mogę uzyskać poprzez e-mail cennik na Państwa produkty?
Cennik na niektóre ze standardowych produktów znajduje w naszym sklepie internetowym pod adresem http://www.agata-flightcases.pl. Wszystkie inne nasze wyroby są produkowane na specjalne zamówienie. Dlatego też cena jest uzależniona od wielkości zamówienia, rozmiaru produktów, jego wykończenia, użytych elementów, rodzaju brandingu, itp.


Potrzebujemy pojedyńczą walizkę lub skrzynie czy kufer. Czy jesteście w stanie przyjąć i zrealizować nasze zamówienie?
Oczywiście. Walizkę taką można kupić w standardowych rodzajach od ręki. Niestandardowe wykonujemy już od zamówienia jednej sztuki.


Chcemy zamówić 100 sztuk walizek prezentacyjnych z bardzo krótkim czasem realizacji. Czy jesteście w stanie wykonać takie zamówienie?
Jako, że wszystkie walizki prezentacyjne powstają w naszej fabryce w Kuczkach Kolonii, jest to oczywiście możliwe.  W przeciwieństwie do innych firm, nie sprawadzamy naszych walizek z Azji.


Chcemy zamówić więcej niż 1000 walizek prezentacyjnych. Czy jesteście w stanie tyle wyprodukować?
Bez większego problemu. Dzięki wytrwałemu, doświadczonemu zespołowi, nowoczesnej lini produkcyjnej i wypróbowanym procesom produkcyjnym, jesteśmy w stanie zmontować kilka tysięcy walizek prezentacyjnych w bardzo krótkim czasie.


Czy wasze wyroby posiadają jakąś gwarancję?
Naturalnie. Nasze wyroby posiadają gwarancję i to dożywotnią w przypadku normalnego użytkowania. Jeśli widoczne są oznaki mechanicznego uszkodzenia, wtedy gwarancja dożywotnia nieobowiązuje. Dodatkowo nasze produkty powinny być oznaczone tabliczką producenta AGATA. 


Zadaj swoje pytanie >>>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl