English-Version

Posiadamy ISO 9001:2008

 

AGATA Mobile Office

Twoje mobilne biuro w podróży

Firma AGATA podążając za najnowszymi trendami oraz potrzebami związanymi z elastyczną, mobilną pracą wielu przedstawicieli handlowych, kierowników, prezesów, przemieszczających się w sprawach służbowych po kraju i zagranicy, wprowadziła nową linię produktów w technologii PROMOCASE znacznie ułatwiających i doskonale organizujących ich codzienne, ruchliwe życie.

Mobilna stacja robocza AGATA Mobile Office zbudowana jest z lekkich, wytrzymałych, aluminiowych materiałów jak profile, ścianki, rączki, które pozwalają na łatwe i wygodne przemieszczanie się samochodem, samolotem, pociągiem, metrem czy autobusem.

Business Mobile Office - Good idea

Zestaw AGATA Mobile Office oferuje cały szereg schowków, przegródek, szuflad pozwalających na dokładne zabezpieczenie ważnych dokumentów, akcesoriów biurowych, elektronicznych urządzeń typu laptop, tablet, projektor czy drukarka. Dodatkowo zestaw może przechowywać próbki produktów niezbędnych podczas prezentacji. Nieważne czy pracujesz w zaciszu swojego domu, w podróży czy u klienta, zawsze masz wszystko co niezbędne pod ręką i doskonale zabezpieczone, o doskonałym, profesjonalnym wizerunku już nie wspominając. Wygodna, składana rączka oraz kółeczka pozwalają na łatwy transport na lotnisku, dworcu czy w biurze.

Warto z nami porozmawiać już na wstępnym etapie projektu mobilnej stacji stacji roboczej AGATA Mobile Office, dzięki temu będzie ona idealnie dopasowana do Twoich potrzeb czyli tzw. "skrojona na miarę" jak najlepszy garnitur u wytrawnego krawca. Zarówno wielkość jak i umieszczenie przegródek czy szufladek może być dostosowane według Twojego życzenia. Dostępne są również różne kolory najlepiej pasujące do Twojej firmy. Dodatkowo można zamieścić tam swój logotyp, który będzie spełniał też formę reklamową. W zależności od potrzeb możemy zastosować odpowiednie formy zabezpieczeń przed kradzieżą.

Ochrona przeciw kradzieży - Flight Case


Dla przedstawicieli handlowych polecamy również eleganckie Walizki prezentacyjne PromoCase...SKRZYNIE TRANSPORTOWE

WALIZKI PREZENTACYJNE

PIANKI FREZOWANE

Nowi Klienci

Copyright © AGATA Flightcases 1986 - 2017

Made by AGATA