English-Version

Posiadamy ISO 9001:2008

 

Walizki prezentacyjne PROMOCASE© - lekkie i eleganckie

Firma AGATA to polski producent biznesowych walizek prezentacyjnych z serii PROMOCASE©. PROMOCASE© to unikalna technologia wytwarzania lekkich, eleganckich walizek, które ze względu na swój styl są poszukiwane przez osoby zajmujące się na co dzień biznesem, marketingiem, prezentacją produktów czyli wszędzie tam gdzie pragniemy zaprezentować się z jak najlepszej strony. W odróżnieniu od technologii flightcase są one mniej odporne na zniszczenie np. podczas transportu. W technologii PROMOCASE© liczy się bowiem lekkość i elegancja. Walizki prezentacyjne PROMOCASE© są często niezbędnym wyposażeniem handlowców, którzy dzięki temu mają lepiej zorganizowaną pracę, lepszą możliwość zaprezentowania swoich produktów co wiąże się z profesjonalnym dbaniem o wizerunek firmy. Zobacz ceny standardowych walizek prezentacyjnych...

Walizka prezentacyjna PROMOCASE
Standardowa walizka prezentacyjna PROMOCASE© Lux (okładzina z aluminium anodowanego)

 

Jak Cię widzą, tak Cię piszą!

Możliwe zastosowania i wykorzystanie walizek linii PROMOCASE© są ograniczone tylko i wyłącznie wyobraźnią. Cechy charakterystyczne tejże linii to lekkość, trwałość, elegancja, a w budowie zaobserwujemy anodowane profile boczne, poliwęglanowe narożniki, wytrzymałe ścianki z różnym wykończeniem, wielorakie zastosowanie wnętrza w postaci kieszonek, przegród, itp.


Walizki prezentacyjne PROMOCASE©

Niestandardowa walizka prezentacyjna PROMOCASE© Lux (okładzina z aluminium anodowanego)

 


Niestandardowa walizka prezentacyjna PROMOCASE© Lux (okładzina z aluminium anodowanego)

 


Walizki prezentacyjne PROMOCASE©

 

Walizka prezentacyjna iCase2 
Niestandardowa walizka PROMOCASE© Lux (okładzina z aluminium anodowanego)

System PROMOCASE© to inne profile zewnętrzne oraz inne narożniki. Walizki PROMOCASE© są dostępne w wersji ekonomicznej z płycinami z ciemnej sklejki bałtyckiej (zdjęcie poniżej) lub w bardziej eleganckiej wersji PROMOCASE© Lux z aluminiowymi, anodowanymi płycinami (na zdjęciu powyżej).


Walizka prezentacyjna iCase2
Niestandardowa walizka PROMOCASE© (okładzina z ciemnej sklejki bałtyckiej – wersja ekonomiczna)

 

Bezpieczny transport pieniędzy, danych i urządzeń.

Walizki w technologii PROMOCASE© są także idealne do zabezpieczania takich rzeczy jak:

  • laptopy, tablety
  • projektory wideo
  • sprzęt fotograficzny
  • ważne dokumenty
  • próbki produktów

Ogromną zaletą technologii PROMOCASE© jest fakt, że zamawiając u nas produkt z tej serii, możesz go idealnie dopasować do swoich potrzeb. Wystarczy, że podasz wymiary, rodzaj wnętrza, kieszonki, przegrody, kolor, swoje logo. To wszystko zamówisz w naszej firmie za pomocą specjalnego formularza. Zobacz także ceny standardowych walizek prezentacyjnych...

Jeśli potrzebujesz doskonałego opakowania dla wyrobów medycznych, małą chłodnię dla produktu, wsparcie osobistej prezentacji lub chcesz wyświetlić swoją firmę w pełnym kolorze, firma AGATA potrafi to urzeczywistnić. Oferujemy najprostsze walizki PROMOCASE© z wypełnieniem gąbką, ale także zaawansowane technologicznie z odbiornikami GPS Flightcase System.

 

Kolorowa klasa walizek prezentacyjnych PROMOCASE©

Jeśli dbasz o wizerunek swojej firmy, teraz możesz dopasować kolor walizki serii PROMOCASE© do kolorów używanych w Twojej firmie, dostosowanych do odpowiedniego logotypu. Tu znajdziesz dostępne kolory Płyciny i okładziny, a tu znajdziesz formy ologowania swojej walizki - Branding walizek prezentacyjnych.

SKRZYNIE TRANSPORTOWE

WALIZKI PREZENTACYJNE

PIANKI FREZOWANE

Nowi Klienci

Copyright © AGATA Flightcases 1986 - 2017

Made by AGATA