English-Version

Posiadamy ISO 9001:2008

 

Dożywotnia Gwarancja AGATA

Warunki udzielania Dożywotniej Gwarancji

Firma PPHU AGATA oświadcza, iż wszystkie skrzynie, kufry i walizki marki AGATA stanowią połączenie doskonałych materiałów i elementów z najlepszą jakością wykonania, co zapewnia najwyższy stopień ich efektywności i wytrzymałości.

Z tego względu, objęliśmy wszystkie produkty marki AGATA Gwarancją Dożywotnią (Lifetime Warranty) i udzielamy pełnej gwarancji obejmującej wszelkie wady materiałów i elementów, a także wady wykonania.

Jeżeli dany produkt nie spełni Państwa oczekiwań z powodu wad wykonania bądź też złej jakości materiałów i elementów, naprawimy go całkowicie bezpłatnie. Jeżeli nie będziemy w stanie naprawić produktu lub też z praktycznych powodów z takiej naprawy zrezygnujemy, wymienimy wadliwy produkt na taki sam lub zbliżony (oferta ważna z zastrzeżeniem dostępności towaru).

Jeżeli zakupiony przez Państwa produkt ulegnie uszkodzeniu na skutek naturalnego zużycia, zdarzenia losowego bądź zaniedbania, możemy go również naprawić w przystępnej cenie.

Warunkiem skorzystania z Gwarancji Dożywotniej AGATA jest wykorzystywanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Gwarancja Dożywotnia AGATA nie obejmuje naturalnego zużycia; jednakże, w miarę naszych możliwości, postaramy się naprawić zużyte elementy w przystępnej cenie.

Uszkodzenia produktów AGATA spowodowane zaniedbaniem lub korzystaniem z produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem nie są objęte Gwarancją Dożywotnią AGATA. Jeżeli jednak zdarzy się Państwu uszkodzić nasz produkt, postaramy się go naprawić w przystępnej cenie.

Zmiany i modyfikacje produktów unieważniają Gwarancję Dożywotnią
 
Gwarancja Dożywotnia AGATA ogranicza się wyłącznie do naprawy produktu lub w drugiej kolejności do wymiany produktu. PPHU AGATA nie przyjmuje żadnej odpowiedzialności za pośrednie straty lub szkody.

Ujawnione w czasie trwania Gwarancji Dożywotniej wady materiału lub wykonania, powstałe w trakcie użytkowania produktu zgodnie z jego przeznaczeniem, należy bezzwłocznie zgłaszać producentowi.

Zgłoszenie polega na dostarczeniu do siedziby naszej firmy kopii dokumentu potwierdzającego zakup (paragon, faktura VAT) wysłanego pocztą tradycyjną, faksem (fax. +48 320-22-70) lub drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Niniejsza gwarancja na sprzedany towar nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.

SKRZYNIE TRANSPORTOWE

WALIZKI PREZENTACYJNE

PIANKI FREZOWANE

Nowi Klienci

Copyright © AGATA Flightcases 1986 - 2017

Made by AGATA